Ürünlerimiz

Paslanmaz Rekor

Kaliteli hidrolik malzemede tek adres: HidroPovver haberiEndüstriyel ürünler, bir markanın kalite anlayışını oluşturan temel basamaklardandır.

Bir üretimin yapıldığı tesislerde kullandığınız ara ürünler, üretime sağladıkları katkı son derece önemlidir. Bundan dolayı ister üretim bazlı bir çalışma için kullanılsın, ister de hizmet  anlamında temin edilsin, yalnızca en kaliteli malzemeleri sunan firma ile çalışmalısınız. Kalite, bu bakımdan bir parametre olarak fiyat ve diğer değişkenlerin önünde geliyor.

Ülkemizde endüstriyel ürün grupları konusunda, başta paslanmaz hortumlar, endüstriyel ekipmanlar ve diğer yardımcı malzemelerin imalatı ve satışı alanında hizmet veren bir firma olan HidroPovver; imalatın her prosesinde kullanıcı deneyimini ve diğer değerleri önemseyen, buna göre kararlar veren ve sonuç olarak her sektörde, her alanda kullanılabilecek, markalara, kurumlara değer katabilecek ürünler ortaya konuyor.

HidroPovver ürün gruplarına baktığımızda rakor seçenekleri öne çıkıyor. Rakor pazarında geniş bir kesime hitap eden firma, iso 9001 kalite standartları çerçevesinde imalat ve satışını gerçekleştirdiği rakorlar ile Türkiye’de alanında sayılı firmalardan biri olmayı başarmıştır. Rakorların, kullanıldığı sektörlerde markaya, kuruma ileri dönemde hiçbir problem yaratmaması adına son derece modern üretim standartları altında başta paslanmaz rakorolmak üzere birçok farklı ürün grubu, ülkemizde çeşitli noktalara sevk edilmektedir.

Firmanın ürün skalasında bunların dışında hortum modelleri de farklı formlarla karşımıza çıkıyor. Hidrolik modeller üzerine kurulu bir üretim yapısına sahip marka, hidrolik hortumkonusunda ülkemizde sahip olduğu kalite standartları ile en önemli üreticiler arasında. Hidrolik grubunun yalnızca üretim ve satışı ile de değil aynı zamanda ürün satışı sonrası desteği ile de alıcılar için cazip bir çizgi oluşturuyor.

Rakorlar ve hortumların dışında, ağırlı üretimin yapıldığı hidrolikgrupları dışında HidroPovver aynı zamanda sızdırmazlık elemanları, basınç ölçer grubu, çeşitli formatlarda piston, mil, boru ve sektörel bazda tercih edilebilen manometre seçeneklerini de öne çıkarıyor. HidroPovver, Türkiye’de endüstriyel ürün grupları konusunda sunmuş olduğu ürün seçeneklerini her geçen gün genişleten ve üretim altyapısını daha ileri noktaya taşımak adına araştırma ve geliştirme faaliyetlerine aralıksız devam eden bir marka.

Günümüzde birçok firmanın, çeşitli ürün ve hizmeti sunan birçok markanın ihtiyaç duyduğu farklı ürün gruplarını, endüstrimizin ihtiyaç duyduğu şekilde ve marka kalitesine artı değer katacak, hizmet kalitesini insanların aradığı modern çizgiye ulaştıracak seçenekleri ile HidroPovver güçlü bir marka imajına sahiptir.

Firmanın ürün imalat ve satışı dışında, satış sonrası destek ve teknik bakım, onarım işinde de etkili bir servis ağını yönettiğinden bahsetmiştik. Alanında son derece deneyimli, teknik aksanlar konusunda bilgili ve olası bakım onarım, aksaklık sebepleri ile ara vermek zorunda kaldığınız işinizin veriminizi düşürmeden çözülmesi adına hızlı işlemlerle sorun çözen bir teknik ekipten söz edilebilir. HidroPovver, endüstriyel ürünler noktasında, özellikle de paslanmaz kalitede rakor ve hortum modelleri alanındaki çözüm ortağınızdır.

Scroll To Top